Ubytování - Šumava - penziony

 

Penziony u Boubína na Šumavě

 
Ubytování - Šumava - Penzion u Boubína - velký penzionUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - restaurace
Ubytování - Šumava - Penzion u Boubína - restauraceUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - pokojŠumava - Penziony Kubova Huť - pokoj ve velkém penzionuŠumava - Penziony Kubova Huť - pokoj ve velkém penzionuŠumava - Penziony Kubova Huť - pokoj ve velkém penzionuŠumava - Penziony Kubova Huť - pokoj ve velkém penzionuŠumava - Penziony Kubova Huť - pokoj ve velkém penzionuŠumava - Penziony Kubova Huť - koupelnaŠumava - Penziony Kubova Huť - koupelnaPenziony Šumava - Penzion u Boubína na Šumavě - venkovní posezeníUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - velký penzionUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - malý penzionUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - velký penzionUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - malý penzionUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - pohled z terasy velkého penzionuUbytování - Šumava - Penzion u Boubína - malý a velký penzion v zimě
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penziony u Boubína na Šumavě - kód pt28

 

 

týdenní cena

cena za noc (lze od 2 nocí)

dvoulůžkový pokoj

7.800 Kč/týden

1.100 Kč/noc

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

9.100 Kč/týden

1.290 Kč/noc

třílůžkový pokoj

10.400 Kč/týden

1.450 Kč/noc

malý apartmán

12.900 Kč/týden

1.800 Kč/noc

byt pro 3 - 4 osoby

13.700 Kč/týden

2.000 Kč/noc

byt pro 5 osob

15.000 Kč/týden

2.200 Kč/noc

byt pro 6 osob

16.400 Kč/týden

2.400 Kč/noc

dítě do 2 let

zdarma na pokoji se dvěma dospělými osobami

Vánoce a silvestr

za příplatek

 

V letní a zimní sezoně týdenní pobyty, jinak lze ubytování od 2 nocí.
Vánoční a silvestrovské pobyty jsou za příplatek.
Malý apartmán je jen pro rodiny s dětmi – průchozí pokoje.

Na místě se hradí poplatek za psa (100 Kč/den) a rekreační poplatek (20 Kč/osoba/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás - Romantická dovolená v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově. A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 
 

Všechna práva stránky Ubytování - Šumava - Penzion u Boubína a další ubytování na Šumavě vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz